۹ بهمن ۱۳۹۹

گزارش عملكرد/114-116

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام به همه دوستان بزرگوارم

114- مطلع شديم خانمي به نام ع.ع. ش در زیرزمینی تاریک و نمدار در يكي از مناطق فقيرنشين تهران به اتفاق مادرِ پیر و مریض و یک فرزند 16 ساله محصل زندگي ميكند. ايشان دچار بینائی ضعیف و آرتروز کمر است و به همين دليل جهت امرار معاش و هزینه مسکن و مسايل درماني دچار مشكلات عديده هستند. بر اساس پيگيري هاي بعمل آمده اين خانواده مدت 17 ماه است که اجاره مسکن ماهی صد هزار تومان خود را پرداخت نكرده اند و صاحب‌خانه آنها هم قصد بيرون نمودن آنها را دارد. ظاهرا پول پيش خانه اين خانواده هم توسط فرد خيري تامين شده است . زندگي اين خانواده به حدي ضعيف است كه حتي یک یخچال جهت سردکردن آب سرد هم ندارند. با توجه به مشكلات عديده اين خانواده و به منظور كمك به رفع فوري برخي مشكلات اين خانواده به ويژه تامين سرپناه حداقلي در همان منطقه، مبلغ يك و نيم ميليون تومان از طرف خيريه همت مشاركت گرديد.

115- براي كمك و رفع مشكلات فراوان و عديده يكي از جانبازان سرفراز  ساكن تبريز كه پس از پيگيري هاي فراوان نياز ايشان محرز شد، مبلغ يك ميليون تومان همزمان با روز قمر بني هاشم عليه السلام از طرف خيريه همت اهدا شد.

116-مطلع شديم نوزاد 6 ماهه اي در بيمارستان مركز طبي كودكان پشت بيمارستان امام خميني در بخش خون ساختمان شماره 1 بستري است. مادر اين نوزاد كودك 5 ساله ديگري هم دارد كه متاسفانه پدر خانواده كه دچار اعتياد شديد است بيش از پنج ماه است كه خانه را ترك كرده است و اين مادر و فرزندانش پيش مادربزرگشان زندگي مي كنند. دليل بستري شدن اين نوزاد هم پايين بودن پلاكت خون و فتق و دل درد شديد است. پس از بررسي هاي اوليه مبلغ كمك مورد نياز براي انجام جراحي اين نوزاد به همراه هزينه هاي بستري و دارويي در بيمارستان،  300 هزار تومان اعلام شد. با اطلاع دوستان اين مبلغ از طرف خيريه همت به اين خانواده اهدا مي گردد.

الحمدلله

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.