امام رضا علیه السلام: هر کس گِرِه از کارِ مؤمنی بگشاید خداوند هم در قیامت، کار بسته او را می گشاید

۱۵ مرداد ۱۳۹۲

در حاشیه برگزاری آیین اختتام نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال «مهدوی» و «خانواده»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خیریه همت تجلیل کرد.

Aadeh_pix

در لوح تقدیری که به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده، آمده است:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصّالِحاتِ لَهُمْ مَغْفِرَةٌ وَ اَجْرٌ عَظيمٌ

مدیر محترم تارنمای همت آنلاین

جناب اقای مهدی قمصریان

پروردگار دل بندگانش را آسمانی می کند و شما زندگی شان را رونق زمینی می بخشید. دست بندگان را می گیرید تا خداوند دست تان را بگیرد و وجودتان گلشن ایمان و معنویت شود.

شما واسطه خیرید که با بارش کرامت و احسان، باغچه نیاز نیازمندان را زیر و رو می کنید و هنگامی که آن خاک به جوانه نشست، بهار دل خویش را به جاده انتظار می سپارید تا نور ربانیت و رضا، قلب تان را شایسته انوار آیات پروردگار کریم کند.

ابتکار شما و همکارانتان برای ایجاد و ارتقای ساز و کاری کارآمد در شبکه مجازی که با هدف حمایت از نیازمندان شکل گرفته است شایسته بهترین ستایش هاست و اینک که با اهتمام خیرخواهانه خویش، خیال خود را از صندوقچه تجملات خاکی دنیا پیراسته و این گونه با تسلای دل هم نوعان، انسانیت و نوع دوستی را به اثبات رسانیده اید، پاسداشت اندک ما را در برابر نوع دوستی و آخرت خواهی بلند مرتبه تان پذیرا باشید.

سیدمحمد حسینی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی


3,472 بازدید
دیدگاهی بنویسید

از همراهی و همت شما سپاسگزاریم.صفحه نخست | درباره همت | ارتباط با ما | حمایت کنید | همت را به علاقه مندی های خود اضافه کنید | طراحی و پشتیبانی ذاکرین