۲۳ مرداد ۱۴۰۱

درباره همت

 

تاریخچه

خیریه همت کی و با چه هدفی تاسیس شده است؟

پاسخ: با مدد حضرت حق و با امید به عنایت حضرت ولیعصر علیه السلام و با هدف نهادینه سازی فرهنگ دینی – انسانی خیریه  و اشاعه این فرهنگ،   انجمن خيريه همت جوانان تاسيس شده است.

“همت” با ۲ اولویت تهیه جهیزیه و کمکهای درمانی برای خانواده های نیازمند تاسیس شده است و البته اگه کار خیر دیگری هم پیش آمد، با همفکری دوستان بررسی میکنیم و ان شاءالله اقدام.

 هیئت موسس و امنای همت

موسسین خیریه همت آقای مهدی قمصریان و خانم زینب رشیدی مهرآبادی هستند.

هیئت امنای خیریه نیز عبارتند از خانم زینب رشیدی مهرآبادی و آقایان: مهدی قمصریان، میلاد حسینی، مهدی مکاری امیری، علی نوروزی، مجید صداقت زاده، وحید قربانی کوشکی، محمدحسین مجمع الصنایع و یوسف تفلیس چی غروی.

رئيس هيئت مديره و مديرعامل خيريه آقاي مهدي قمصريان، نايب رئيس هيئت مديره خانم زينب رشيدي مهرآبادي و خزانه دار خيريه آقاي ميلاد حسيني مي باشند.

بازرس اصلي خيريه نيز آقاي مهدي مكاري اميري هستند.

همچنین به استحضار می رساند خیریه همت به هیچ نهاد یا مجموعه دیگری وابستگی ندارد.

مجوزهاي قانوني

خیریه همت از تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ کار خود را آغاز کرد.  پس از طی مراحل مقدماتی در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی و ارسال نامه درخواست ثبت مجوز به پلیس امنیت ناجا و تائید سوابق موسسین، مجوز خیریه از نیروی انتظامی با شماره ۱۱۸۰۸اخذ گردید. همچينين موسسه غيرتجاري به نام انجمن خيريه همت جوانان در اداره كل ثبت شركتها و مالكيت صنعتي به شماره 29900 و با شناسه ملي 10320813296 در تاريخ 28 مرداد 1391 ثبت شده است.

لينك آگهي تاسيس در روزنامه رسمي جمهوري اسلامي ايران

قبلی «
بعدی »