۲۳ مرداد ۱۴۰۱

در سرماي زمستان، براي ساختن سرپناهي بشتابيد!

بسم الله الرحمن الرحيم

امام صادق(عليه السلام):
كسی كه در بر آوردن حاجت مسلمانی قدم بردارد و به نصیحت و خیرخواهی او پردازد خداوند در مقابل هرقدمی برای او حسنه ای نویسد و گناهی از وی محو نماید، چه حاجت او برآورده شود یا نشود.

********

با سلام خدمت خيريه همت
اينجانب بتول … مادر خانواده اي هستم كه پدر خانواده كارگر فصلي ساختماني بوده و داراي دو فرزند(‌پسر : اول دبيرستان- دختر:‌اول راهنمايي) دارم و به علت نداشتن توان مالي در پرداخت كرايه خانه 40 روز است در كنار منزل قبلي چادر زده ايم و در اين سرماي طاقت فرسا روزگار مي گذرانيم.

ما ساكن پاكدشت منطقه قشلاق هستيم. در اين مدت نمايندگان فرمانداري، شهرداري و كميته امداد نيز از وضعيت ما بازديد كرده اند اما متاسفانه همچنان در چادر هستيم.

جليل …. همسرم هم از بيماري مشكوكي رنج مي برد كه همواره سردرد دارد و زياد سرما ميخورد و توان كار زياد ندارد. پسرم يك هفته است بخاطر آبروي ريخته شده اش(‌به خاطر زندگي در چادر) حاضر به مدرسه رفتن نيست. در اين 40 روز يكي از خيرين منطقه زمين 60 متري با كاربري كشاورزي را در اختيار ما قرار داده تا بتوانيم سقفي را براي خود بسازيمء

در اين مدت اوستا بناها و كارگران زيادي به ما قول كاركردن صلواتي را داده اند و اگر ما را يك و نيم ميليون تومان در تهيه مصالح كمك كنيد مي توانيم تا قبل از شروع زمستان خانه اي براي خودمان بسازيم.

*************

اين نامه يك خانواده نيازمند بود كه از طريق رابط محترم به خيريه واصل شد و پس از بررسي هاي انجام شده صحت آن مورد تاييد قرار گرفت. اميد است كه با همت شما دوستان عزيز و بزرگوار در آستانه ماه محرم، كار خير ديگري رقم بخورد.

همچنين اگر كسي مايل است به جاي تامين مالي، در تامين مصالح ساختماني مورد نياز مشاركت كند،  بر اساس برآورد انجام شده مصالح زير مورد نياز است:‌

2 تا ده تن آجر- 1 ده تن ماسه- 50 پاكت سيمان- 50 تا پاكت گچ- 4 تا تيرآهن(با لطف يكي از دوستان تامين شد)- 40 متر ايزوگام

ياعلي
************
شيوه واريز كمكها

شماره حساب:008-2396820-010

شماره كارت:8002-3504-9910-6037

IR94 0170 0000 0010 2396 8200 08:شماره شبا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.