۴ خرداد ۱۴۰۱

گزارش عملكرد – 25

بسم الله الرحمن الرحيمامام صادق(علیه السلام) می فرمایند :

هر مؤمنی که گرفتاری مومن تنگدستی را رفع کند، خداوند حوائج او را در دنیا و آخرت برآورده می سازد.

اصول کافی، ج2، ص200.

با سلام به همه

يكي از دوستان بسيار عزيز من چندي قبل موضوعي را درخصوص يك خانواده محروم مطرح كرد. از ايشان خواستم بعد از تحقيقات نتيجه را براي استحضار اعضاي خيريه همت اعلام كنم.

مضمون گزارش برادر عزيزمان كه ارسال شده چنين است:

سلام آقا مهدی

این اطلاعات توسط من و يكي از دوستان كه در ملاقات حضوری با اين خانواده در محل زندگي شان استخراج شده به حضور ارسال مي گردد.

اين خانواده 5 نفر هستند. پدر ، مادر و 3 فرزند پسر حدود 10-12 ساله

پدر: با وجود سن و سال زياد و از كارافتادگي نسبي يكي از دستها با چرخ دستي، ضايعات پلاستيكي جمع آوري كرده و از  اين راه امرار معاش مي كند.

مادر: به دليل آسم و عدم توانايي كار با مواد نظافتي در صورت وجود كار، دكمه دوزي و منجوق دوزي مي كند.

محل زندگي این خانواده آبرودار كه در منطقه وصفنار محدوده فلاح شهر تهران زندگي مي كنند، اتاقي است كه از يك خانه اجاره اي و با پرداخت ماهيانه حدود 150 هزار تومان اجاره كرده اند.

مشكل امروز:

مهمترين اولويت اين خانواده نسخه هاي دارويي مادر خانواده و عقب افتادن چند ماه اجاره اتاق محل زندگي آنهاست كه بر اساس پيگيري، ششصد هزارتومان برآورد شد.

گزارش عملكرد:

گزارش ايشان چند روز قبل به دست ما رسيد كه بنا به فوريت در همان زمان و از محل كمك هاي عمومي خيريه همت مبلغ ششصد هزار تومان براي حل مشكلات اضطراري اين خانواده تخصيص يافت و به رابط محترم تحويل شد و مقرر شد مستقيم توسط رابط محترم در همان اولويتهاي مذكور هزينه گردد.

الحمدلله

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.