۲۵ خرداد ۱۴۰۰

همتي براي سرپناه!

بسم الله الرحمن الرحیم

امام صادق عليه السلام:

خداوند يار مؤمن است مادام كه او يار و مددكار برادر خود باشد

ميزان الحكمة/جلد اول

سلام به همه دوستان عزیز

خدا قوت

در روزهاي اخير بيشترين نگاه هاي كودكان اين خانواده به آسمان دوخته شده بود و “همت” هايي متعالي را مسالت مي كرد كه چكاچك سوراخ هاي سقف خانه محقرشان را در زمان بارش رحمت الهي مرهمي باشد.مشخصات: …. متولد 1345- ساکن مرودشت (استان فارس) – با همسر و چهار فرزند

علت گرفتاری ها و بدهی ها : ناتوان از فعاليت كاري در يك سال گذشته به دليل سرطان معده

منبع درآمد: فقط 80 هزار تومان بابت يك ماه كار زن خانواده در يك آموزشگاه …

شرح حال: قبل از شدت يافتن بيماري با كمك اقوام و آشنايان، سرپناهي را اختيار مي كنند. سقف اين منزل محقر قيرگوني و ايزوگام نيست و با بارش كوچكترين باران، مرتب چكه مي كند.

این خانه فاقد انشعاب آب، برق و گاز است. آب و گاز مصرفی را تاکنون از طریق لوله ای از منزل همسایه تامین کرده اند و برق مصرفی را از شیوه غیرمتعارف و گرفتن سیمی از چراغ برق کوچه.

لوله كشي خانه براي استفاده از گاز طبيعي نيز انجام شده اما اجرت و بهاي آن پرداخت نشده است. اين جدا از هزينه نصب انشعاب گاز است.

هزينه درب خانه را نپرداخته اند، آهنگري محل تهديد كرده كه در صورت پرداخت نشدن بدهي، در را پس خواهد گرفت و از ساختمان جدا خواهد كرد.

آدرس : استان فارس، مرودشت، خيابان شصت متري، کوچه شهید …. ، پلاک…

با برآورد مجموعه بدهي و نياز خانواده بعلاوه حق انشعاب برق، آب و گاز، قصد داريم يك و نيم ميليون تومان كه بخشي عمده اي از بدهي اين خانواده است را جمع آوري و اهدا كنيم.

نکته: کمک ها به ایشان از طریق فردی مورد اعتماد به بدهكاران و نيز نمايندگي ايزوگام جهت پوشش سقف ساختمان پرداخت خواهد شد و گزارش آن به صندوق همت اعلام خواهد شد.

همت كنين!

*تذكر مهم*
درصورت عبور كمكها از سقف مورد نياز، صرف موارد خير بعدي خواهد شد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *