بیایید لبخند معصومه را کامل کنیم+انجام شد

بسم الله الرحمن الرحیم

معصومه متولد 1376 ساکن روستایی در بندر عباس  است. پدر 64 ساله معصومه ناتوان از کار، دارای پنج فرزند متاهل و سه فرزند مجرد است که معصومه کوچکترین آن هاست.

او از کودکی توان فعالیت فیزیکی مانند بقیه بچه ها را نداشت. یکسال پیش بخاطر احساس نفس تنگی زیاد از روستا به بندر می رود و پزشک متوجه می شود که قلب او در قسمت راست سینه اش واقع شده و دارای یک حفره اضافی و یک گرفتگی در رگی اصلی است؛ استثنائی که پزشکی امروز آن را یک هزارم برآورد کرده است. 

دی ماه از احساس درد و ناراحتی شدید با تهران تماس می گیرند، پزشک متبحری که بتواند عمل جراحی قلب باز اورا انجام دهد برای 12 فروردین ماه91 به او وقت می دهد و معصومه به همراه خواهر 21 ساله اش به تهران می آید.

الحمدلله عمل معصومه با موفقیت انجام شد و دوره های مراقبت، دیروز بعد از حدود یک ماه به اتمام رسید.

معصومه به بیمارستان قلب شهید رجایی تهران فرستاده می شود ولی ابتدا بخاطربرآورد 3.5 میلیونی عملش از درمان منصرف می شود.

هرچند بعدا این هزینه به 2میلیون و 400هزار تومان تقلیل یافت . نهایتا با تلاش خانواده و دوستان مبلغ یک میلیون تومان از هزینه عمل فراهم می شود. با کسر 300 هزار تومان از طرف مددکاری کمیته امداد مستقر در بیمارستان شهید رجایی هم ، می بایست مبلغ 1میلیون و 230 هزار تومان به بیمارستان پرداخت می شد.

از طرفی معصومه و خواهرش برای برگشت به زادگاه خود توشه ای ندارند به همین منظور اگر دوستان یاری کنند میخواهیم مبلغ 1 میلیون و 230 هزار تومان باقیمانده هزینه بیمارستان+200 هزار تومان کمک ضروری و فوری به معصومه و خانواده اش را تامین کنیم.

+++

معصومه به روستای محل زندگی اش در هرمزگان برمی گردد و یک ماه بعد برای معاینه پس از عمل باید به تهران برگردد، درحالیکه می دانم هزینه این بازگشت نیز موجود نیست. اما فارغ از این دغدغه ها برای سلامتی کامل و عاجل معصومه، فاطمه، علی، مسیح و تمام بچه های بخش اطفال این بیمارستان که همه جراحی عمل قلب باز انجام داده اند و بیش از بیست روز است که در بیمارستان بستری هستند دعا کنیم…

+++

مبلغ كمك جمع آوري شده تا ساعت 15 روز چهارشنبه: هفتصد هزار تومان

لينك:

آتي نيوز

خبرگزاري مهر

فردا

عصر ايران

شفاف

*تذكر مهم*
درصورت عبور كمكها از سقف مورد نياز، صرف موارد خير بعدي خواهد شد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.