خيريه همت هم داغدار “روح الله” است

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

من مات علي حب آل محمد، مات شهيداً

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا المرتضي

به استحضار اعضاي شريف و بزرگوار خيريه همت مي رساند كه متاسفانه هفته گذشته در پي حادثه رانندگي در جاده مشهد مقدس برادر عزیز و دوست داشتني مان مان مرحوم مغفور روح الله محمودیان که از نخبگان جوان و برومند كشور و از فعالان خيريه همت بوده اند را به همه دوستان وبستگان و به خصوص به خانواده محترم و داغدیده، پدرو مادر، همسر و فرزند عزیزش صمیمانه تسلیت می گوییم.

آقا روح الله عزيز كه در حال عزيمت به مشهد مقدس به قصد پابوس امام رضا (ع) و عرض ارادت به آستان آن حضرت در سالروز ولادت فرزند عزيز ايشان امام جواد (ع) بود حوالي نيشابور براثر واژگوني اتومبيلش دچار سانحه گرديد.

متاسفانه با انتقال به بيمارستان، پس از چند ساعت بر اساس تشخيص پزشكان، مشخص شد ايشان دچار مرگ مغزي گرديده است و داغ غم اين دوست عزيز بر دل خانواده و دوستانش نشست.

همچنين لازم به يادآوري است كه روح‌الله عزيز با اهداي اعضاي خويش 5 نفر را از درد و رنج جسمي نجات بخشيد.

مراسم ختم آن بزرگوار و با حضور خانواده گرامي‌ ايشان روز يكشنبه 21 خرداد از ساعت 3 تا 5 بعدازظهر در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار مي‌گردد.

از همه دوستان عزيز و بزرگوارم استدعا دارم براي شادي روح الله مهربان و دوست داشتني همه باهم بخوانيد حمد و سوره به همراه صلوات بر محمد و آل محمد.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.