فراخوان براي كمك به 2 بيمار نيازمند

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام

لطفا صبور باشيد و اين 2 مطلب را كامل بخوانيد:

*كمك به شكوفايي امیدهای جوان 230 کیلویی

مطلع شديم صدا و سيما گزارشي از وضعيت نگران كننده جواني را پخش كرده است. با پيگيري يكي از اعضاي بزرگوار خيريه همت، موفق شديم با مادر اين جوان صحبت كنيم.

براي آشنايي بيشتر با مشكلات اين جوان خواهشمند است  گزارش تفصيلي از وضعيت اين جوان را كه در تاريخ 30 ارديبهشت 1391 در مجله همشهري سرنخ چاپ شده است، از اينجا دريافت و مطالعه كنيد.
با توجه به اقدامات پزشكي انجام شده براي محمد، ظاهرا هزينه هاي سنگيني بر اين خانواده كرماني كه از نعمت پدر هم محرومند تحميل شده است كه ظاهرا در اين نوبت بيش از 6 ميليون تومان بوده است.

تصميم داريم با همت دوستان مبلغ يك و نيم ميليون تومان از هزينه درماني اين بيمار عزيز كه شامل هزينه هاي بيمارستاني ايشان در بيمارستان سيناي تهران است را هديه كنيم.

 

*چشم كم سوي اين مادر را روشن كنيد

مطلع شدیم : بانویی محترمه و متدینه و بدون سرپرست که از طریق سهم الارث مرحوم پدریشان در یک خانه ی استیجاری و با شرایط کهولت سن زندگی می کنند پس از آنکه قریب 7 سال از عمل یک چشم ایشان می گذرد به عارضه ی چشم دیگر مبتلا شده اند .

ایشان بواسطه وضعیت بسیار ضعیف مالی و شرایط خاصی که دارند حدود 1 سال اخیر را با شرایط جدید سپری نموده اند و لیکن ظرف چند روز گذشته به لحاظ افت بینایی چشم دیگر به پزشک مراجعه کرده اند.

بر اساس نظر پزشک؛ ایشان باید به صورت فوری تحت اقدامات پزشکی و عمل جراحی قرار گیرد و در غیر این صورت احتمال تغییر شرایط به آب سیاه چشم محتمل می باشد.

لازم به ذکر است فرد موردنظر به اتفاق ارحام خودشان دراین منزل زندگی می کنند و ایشان نیزاز لحاظ مالی شرایط مشابهی دارند.

به این منظور درتکاپوی تهیه وام قرض الحسنه برآمدیم اما باتوجه به شرایط معیشتی ایشان به این نتیجه رسیدیم که اخذ وام وپرداخت اقساط وضعیت ایشان را به سختی بیشتری می اندازد.

همت کنین مبلغ مورد نیاز اقدامات پزشکی و عمل جراحی ایشان را تامین کنیم.

مبلغ مورد نیاز: یک میلیون و چهارصد هزار تومان

براي كمك به اين خانواده بزرگوار و آبرومند مي توانيد كمكهاي خود را به شماره حساب:008-2396820-010 يا شماره كارت: 7825-4471-9914- 6037 يا IR94 0170 0000 0010 2396 8200 08:شماره شبا نزد بانك ملي به نام مهدي قمصريان واريز كنيد.

+++

لينك:

عصر ايران

رويداد

كارگر نيوز

*تذكر مهم*

درصورت عبور كمكها از سقف مورد نياز، صرف موارد خير بعدي خواهد شد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.