۲ خرداد ۱۴۰۱

فراخوان برای خانواده‌ای که پدرشان سرطان پوست دارد

یا منعم

پيامبر گرامى اسلام صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله:

كسى كه نياز برادر دينى خود را بر طرف نمايد من در موقع سنجش اعمال او حاضر خواهم شد، اگر موفق بود كه هيچ، والا او را شفاعت مي كنم.

سلامي چو بوي خوش آشنايي

خدا قوت

اين گزارش شرح مختصري است از يك خانواده 5 نفره كه 2 پسر و یک دختر دارند و در خانه ­ای 35 متری زندگی می­کنند. اين خانه آشپزخانه ندارد براي همين مجبور شده اند كمد ديواري خانه را تبديل به آشپزخانه كنند كه البته اين تعميرات مختصر ساختماني هم باعث بدهي حدود يك ميليون توماني آنها شده است.

پدر خانواده در در بازار میوه و تره­ بار کار می­کرده که مبتلا به “سرطان پوست” شده و به دلیل حساسیت پوستی کار خود را از دست می­دهد.
مادر خانواده مجبور به کار می­شود. کار در منازل دیگران موجب درد پا و درد کمر وي مي شود به صورتی که دیگر قادر به کار نبوده و در خانه، برخی خدمات مانند سبزی خرد کردن را برای دیگران انجام می­دهد تا مخارج خانه را تامين كند.

هزینه­ های درمانی پدر که از طریق اشعه درمانی و قرص درمان می­شود بالاست به صورتی که هر جلسه اشعه درماني 24هزار تومان هزینه دارد که دوبار در هرماه است و قرص­ها ماهی 220 هزارتومان هزینه دارد که به علت نداشتن بودجه کافی، مصرف قرص­ها را بر خلاف توصیه و تاكيد پزشک، کاهش داده است.(مجموع هزينه هاي درماني پدر=ماهيانه268هزارتومان)


لازم به ذكر است كه یک پسر خانواده در حال گذراندن دوره سربازی و دختر و پسر دیگر در حال تحصیل دبیرستان هستند كه البته ثبت نام دختر خانواده در دبیرستان به دليل درخواست مدرسه براي پرداخت 150 هزار تومان وجه ثبت نام، همچنان انجام نشده است.

اميدواريم در آستانه ميلاد كريم اهل بيت عليه السلام بتوانيم حداقل كمكي به اين خانواده محروم و نيازمند داشته باشيم.

*دوستاني كه تمايل به مراجعه و كمك مستقيم به اين خانواده محروم را دارند مي توانند مشخصات خود را به سامانه پيامك خيريه يا نشاني پست الكترونيك خيريه ارسال كنند تا پس از احراز هويت، اطلاعات درخواستي براي آنها ارسال شود.

این بنده خدا از سلسله جلیله سادات هستند.

تذکر مهم:
در صورت عبور کمکهای اهدایی از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.

لينك:

شفاف

كارگر نيوز

البرز نيوز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.