امام صادق علیه السلام: خدابندگانی داردکه مردم در نیازهای خودبه آنهاپناه میبرند؛ آنان قیامت درامنیت هستند

۱۱ دی ۱۳۹۸

السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان پیرو فراخوان آخر، سه و نیم میلیون تومان  برای پرداخت هزینه زایمان مادر بیمار نیازمند جمع آوری وپرداخت شد.

الحمدلله رب العالمین

هدیه به روح بلند شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی صلوات

#رسانه_مهربانی
#یک_خانواده_هستیم


103 بازدید

ناشناس گفت :

ببخشید مگه هزینه سزارین اجباری در بیمارستان دولتی تقریبا رایگان یا حدود ۲۰۰ تومن نمیشه؟ و تا جایی که می دونم بیماران نیازمند رو همون جا بیمه سلامت می کنن. پس چرا ایشون باید این مبلغ رو می دادن؟
( خواهشاً توضیح بدین چون من چندین بار مبالغی رو که برای افراد نیازمند نذر کرده بودم اینجا پرداخت مردم و الان برام جدا شبهه ایجاد شده)
**
پاسخ:
با سلام و احترام
همانطور که عرض شد بدلیل بیماری قلبی مادر و شرایط جنین و مادر به تشخیص پزشک معالج عمل سزارین ایشان در بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیآء صلی الله علیه و آله در تهران(‌که برای این بیمار به شکل آزاد و خصوصی صورت گرفته) انجام و مطابق صورتحساب بیمارستان هزینه جراحی و ترخیص این مادر و نوزاد بیش از ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده که مبلغ ۳ و نیم میلیون تومان آن از سوی خیریه همت تقدیم و تقبل شده است.
برای ملاحظه مستندات و جزئیات می توانید به دفتر خیریه همت مراجعه فرمایید .
با تشکر از اهتمام و توجه حضرتعالی

دیدگاهی بنویسید

از همراهی و همت شما سپاسگزاریم.صفحه نخست | درباره همت | ارتباط با ما | حمایت کنید | همت را به علاقه مندی های خود اضافه کنید | طراحی و پشتیبانی ذاکرین