۳ مرداد ۱۴۰۰

گزارش عملكرد/146-148

پيامبر اكرم صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله فرمود:

بهترين اعمال در پيشگاه الهى سه چيز است:

ايجاد خوشحالى در دل مؤمن، رفع گرسنگى، و زدودن غم و اندوه از چهره او.

سلام و خداقوت

گزارش 3 مورد اقدامات خيريه همت به استحضار دوستان بزرگوار مي رسد:

146-براي خريد يك دستگاه يخچال و همچنين كمك هزينه درماني دخترخانم مبتلا به ناراحتي كبدي و برخي كمكهاي فوري به خانواده اي كه شرح آنها قبلا منتشر شد، مبلغ يك و نيم ميليون تومان اهدا شد. همچنين يك بسته ارزاق نيز از طرف خيريه همت اهدا گرديد.

147- خانواده با آبرویی در یکی از نقاط محروم  شهرمقدس مشهد زندگی میکند که آنقدر از طبع بلندی برخوردارند که حاضر نیستند از کسی کمک بگیرند و کسی به آنها کمک کنه ولی واقعا درگیر مشکلات زیادی هستند: یک پدر مریض قلبی حاد که از کار افتاده و در خونه بستری است . یک دختر خانم عقد كرده و یک بچه مدرسه ای که مادر خانواده مجبوراست از صبح زود تا آخر شب به خاطر تامین هزینه ها و به این امید که بتواند جهیزیه ای برای دخترش فراهم کند، در خونه های مردم  نظافت میکند و بعضی روزها هم بیکاره و هیچ کس هم تا الان نفهمیده که به خاطر مشکلات مالیه که تاریخ عروسی دخترش را عقب میاندازه. با توجه به پيگيري تهيه جهيزيه براي اين دخترخانم از سوي يكي از افراد خير مرتبط با همت، مبلغ يك ميليون تومان بعنوان كمك هزينه خريد جهيزيه اهدا شد.

148- مطلع شديم خانواده اي نيازمند و آبرودار به دليل بيكاري مرد خانواده، خيلي گرفتار شده و 2ماه اجاره منزلشان عقب افتاده است و متاسفانه صاحب خانه هم با بي آبرويي اعلام كرده كه يا بايد كرايه معوق را پرداخت كنند يا تا آخر هفته از منزل بيرون بروند.. هرچند خانم اين خانه در منازل ديگران كار نظافت انجام مي داده اما مدتي است كه بدليل استفاده از مواد شيميايي ريه هاشون دچار مشكل شده است. به هرحال به منظور پرداخت بدهي اين خانواده آبرومند در قالب كمك فوري، مبلغ 640 هزار تومان به اين خانواده كمك شد.

برای رفع همه مشکلات و گرفتاری های نیازمندان صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد
و عجل فرجهم

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *