۲ خرداد ۱۴۰۱

گزارش عملكرد/73-76

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام و خداقوت

همگي آغازين هفته خوبي داشته باشيد

هفته گذشته چند مورد در دستور كار خيريه قرار گرفت كه حسب فوريت و اهميت آنها از محل منابع عمومي خيريه انجام شد كه گزارش آن به استحضار اعضاي محترم مي رسد:

73– خانمي 26 ساله بدليل ابتلا به يك بيماري مدتي است براي ادامه حيات تحت معالجه پزشكان قرار دارد. هزينه هاي درماني اين خانم بشدت سرسام آور است كه يكي از اقلام اصلي آن مصرف آمپولي خاص است كه هزينه مصرف آن در ماه 11 ميليون ريال اعلام مي شود. مصرف اين آمپول بايد 9 ماه مداوم انجام شود. علي الظاهر هزينه تهيه اين آمپول در سه ماه گذشته به سختي تامين شده اما براي ماه جاري به شدت در مضيقه بودند. با توجه به اينكه شغل همسر ايشان رانندگي در يك شركت با حقوق ماهيانه سيصد هزار تومان است، هزينه تامين اين آمپولها در ماه جاري يعني يك ميليون و صد هزار تومان از سوي خيريه تقبل و هديه گرديد.

74–  مطلع شديم خانواده اي 5 نفره در جنوب تهران زندگي مي كنند كه پدر خانواده چند سالي است به علت بيماري از كار افتاده است و منبع درآمدي ندارد. اين خانواده يك  پسر 22 ساله دارد كه وي هم بيماري اعصاب دارد و هر از چندگاهي دربيمارستان بستري مي شود و دائما در حال درمان است و امكان كار كردن براي او نيز وجود ندارد. دختر بزرگ اين خانواده نيز در خانه و بيكار است و هنوز ازدواج نكرده است و دختر كوچك نيز محصل مي باشد مادر خانواده نيز كه خانمي متدين است براي اينكه گذران زندگي كند در خانه هاي مردم كارهاي نظافت را انجام مي داد كه قبل از عيد ديسك كمرش به شدت وي را زمين گير مي كند به گونه اي كه تقريبا به حالت فلج درامده است وبه توصيه پزشكان  الان چند روزي است كه در بيمارستان سينا بستري شده است تا تحت عمل جراحي قراربگيرد. قرار بود ما كمك هزينه جراحي اين خانم را تقبل كنيم اما خداروشكر از كانال ديگري اين كار انجام شد به همين دليل با توجه به اين كه اين خانم بايد حداقل چندماهي را استراحت كنند، مبلغ 400 هزار تومان كمك فوري به اين خانواده براي رتق و فتق امور ضروري اهدا شد.

75– مورد ديگر موضوع ‫تصادف شديد يك جوان 35 ساله‬ بود كه ‫چندبار تحت عمل جراحي قرار مي گيرد كه با پيگيري چند نفر از دوستان اكثر هزينه هاي ايشان تقبل شد اما ‫براي تامين لوازم فيزيوتراپي و داروها ، خيريه همت به ميزان 300 هزار تومان مساعدت نمود.

76– اين مورد مربوط به خانمي از محله دولت آباد تهران است . ايشان مدتي است كه از بیماری سرطان رنج میبرد و در عین حال باردار نیز هست این بنده خدا با وجود داشتن همسری معتاد و فرزند کوچکی که حودودا 7 سال دارد ازعهده مخارج برای زایمان خود عاجز مانده است. با پيگيري دوستان ما مبلغ چهارصد هزار تومان براي كمك هزينه زايمان و همچنين مخارج بعدي اين مادرو نوزاد نازنينش از طرف خيريه همت اهدا گرديد.

جمع ارقام اهدايي: 2 ميليون و دويست هزار تومان
+++

لينك:

عصر ايران

ياعلي
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.